ادعای عجیب آلگری در مورد داور گیم رئال یوونتوس • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

ادعای عجیب آلگری در مورد داور گیم رئال یوونتوس

دسته بندی : متن موزیک تاریخ : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷

ادعای عجیب آلگری در مورد داور گیم رئال یوونتوس

به نقل مجله اینترنتی عسل فردا؛ یوونتوس پس از حذف برابر رئال، خود را برای گیم با سمپدوریا مهیا می کند. بیانکونری که با ۴ امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی در صدر قرار دارد، امیدوار هست با فراموشی حاشیه های گیم با رئال بتواند سمپدوریا را مغلوب کند.

مکس آلگری، سرمربی یووه در نشست رویدادی این گیم با سوالاتی در مورد گیم با رئال و پنالتی دقیقه ۹۳ مواجه انجام گرفت و گفت:« در مجموع قضاوت داور نیکو بود. همه از پنالتی صحبت می کنند ولی من می گویم که داور در اعلام تایم های اضافه اشتباه کـــرد. گیم تعویض خاصی نداشت و تنها یک دقیقه تایم اضافه کفایت می کـــرد ولی سه دقیقه اعلام انجام گرفت. اگر داور تایم های اضافه را درست محاسبه می کـــرد، پنالتی ای هم وجود نداشت.»

آلگری در مورد اعتراضات انجام گرفتید بوفون به داور و اخراج او گفت:« در طول ۲۰ سال بوفون در داخل و خارج زمین یک الگو بوده و فکر می کنم باید نوع رفتارش در آن شرایط دشوار را درک کـــرد.»

آلگری در پایان افزود:« چهارشنبه برابر یک تیم کهکشانی گیم داشتیم و نمایش مان غرور انگیز بود ولی در سری آ دهستان متفاوت هست و یک گیم سنگین سراسر تاکتیکی با سمپدریا پیش رو داریم. گیم با رئال پایان انجام گرفت و حالا باید سه امتیاز گیم فردا را به دست بیاوریم.»

منبع: ورزش سه
انتهای پیام/

صحبت های سرمربی یووه پیش از گیم مقابل سمپدوریا