اعلام مطابق نبودن آزمایش DNA پیکر شهید حججی، توسط پدرش ! /شایعه 0838 • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

پدر شهید به تکمیل نبودن آزمایش ، تنها در روز تحویل پیکر اشاره می کند که بعدا تکمیل انجام گرفته و توسط مراکز حتمی تایید انجام گرفته هست!

متن شایعه

” پدر حججی دروغهای  سپاه و  ولایت معاشان را به زباله دان ریخت :

پیکرش را ندیدیم /  آزمایش تشخیص هویت دی‌ان‌ای، که مطرح انجام گرفته بود، صحت نداشت!!!

پاسخ شایعه

۱٫  ادعای عدم تطابق DNA پیکر شهید حججی که توسط BBC فارسی منتشر انجام گرفت، صحت ندارد و این شبکه جمع بندی غلطی از برخی صحبتهای پدر شهید ارائه کـــرده هست! تناقضات میان متن مصاحبه و ادعای BBC هم به نوبه خود جالب هست!

۲٫ ایشان چنین مطلبی ننقل کرد اند، بلکه در دقیقه۱۱ مصاحبه اصلی می گویند در مرحله نخست که بنا به بازگشت پیکر بود، بدلیل نقص در پیکر تشییع ممکن نبود و به احترام آقام مشتاق، مصلحت دیده انجام گرفت بحث DNA هم مطرح شود.

۳٫ برخلاف ادعای BBC در زمان ۱۱:۳۴ از مصاحبه، پدر شهید به آزمایش DNA و تطابق متعلقات پیکر مانند کفشها و همچنین تایید شواهد میدانی توسط مسولان سپاه قدس تاکید دارند! 

۴٫ ایشان از تکمیل نبودن آزمایش DNA در همان زمان تحویل پیکر صحبت می کنند، که بعدا تکمیل و تایید انجام گرفته هست! نه اینکه این آزمایش هیچگاه مطابقت نداشته هست! مصاحبه تکمیل درپیوند زیر:

۵٫ مرکز تحقیقات ژنتیک “نور” نیز در همان زمان با تایید علمی مطابقت۱۰۰% نمونه ژنتیکی شهید حججی با آزمایش خانواده شهید، خط بطلانی بر پایان عسل فردا کشید!

حق جو و حق طلب باشیم

پیوند مطلب جهت انتشار:

http://shayeaat.ir/post/1021