الوصل دو راه افزایش ندارد/ کارمان برابر حریف دشوار هست • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه تعداد گیمکن الوصل برای گیم برگشت حضور دارند کار ما را برای گرفتن سه امتیاز دشوار کـــرده هست.

به گرازش از مهر، علیرضا بیرانوند که به همراه برانکو ایوانکوویچ در نشست رویدادی پیش از دیدار برگشت تیم های الوصل و پرسپولیس حضور یافته بود در مورد این دیدار گفت: ابتدا باید خسته نباشید بگویم به مدیریت و کادر فنی باشگاه ها که تاکنون توانسته اند با حمایت هایشان باعث شوند گیمهای نیکوی انجام دهیم. 

وی ادامه داد: پرسپولیس تنها تیمی هست که نسبت به فصل گذشته گیمکن جدیدی را به فهرست خود اضافه نکـــرده اما نتایج نیکوی را گرفته ایم و امیدوار به صعود هستیم.  

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس خاطرنشان کـــرد: الوصلی ها در حالی گیم رفت در پایتخت با ما گیم کـــردند که تعداد گیمکن نیکو خودشان را در اختیار نداشتند. با این حال گیم را بسته بودند و می خوهستند امتیاز بگیرند اما ما توانستیم سه گیم را بگیریم.

وی ادامه داد: با برگشتن گیمکنان الوصل گیم دشواری در پیش داریم. این تیم گیمکنان با کیفیتی در اختیار دارد و یکی از مدعیان قهرمانی در جام حذفی هست و طبق آنالیز هایی که انجام دادیم تیم زیاد قدرتمندی هستند.

علیرضا بیرانوند خاطرنشان کـــرد: الوصل دو راه افزایش پیش رو ندارد. آنها برای امیدوار به صعود ماندن باید پرسپولیس را ببرند و اگر باخانومده باشند از دور مسابقات حذف خواهند انجام گرفت. به همین خاطر با پایان توان به میدان خواهند آمد تا برنده شوند. 

گلر سرخ های ایران خاطرنشان کـــرد: طی روزهای گذشته آنالیز نیکوی نسبت به حریف داشته ایم و به شناخت نیکوی هم رسیده ایم. با نتیجه نیکوی که در پایتخت گرفته ایم امیدواریم در گیم برگشت هم بتوانیم به پیروزی برسیم و با سه امتیاز به پایتخت برگردیم. 

به گرازش از مهر، دیدار تیم های فوتبال الوصل امارات و پرسپولیس ایران در گروه سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۸:۴۵ روز سه شنبه در ورزشگاه اختصاص الوصل برگزار خواهد انجام گرفت.