اگر کلیپ‌نامه و دهستان نیکو نباشند، کلیپی ساخته نخواهد انجام گرفت • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

Activision درباره کلیپ Call of Duty: اگر کلیپ‌نامه و دهستان نیکو نباشند، کلیپی ساخته نخواهد انجام گرفت

Activision درباره کلیپ Call of Duty: اگر کلیپنامه و دهستان نیکو نباشند، کلیپی ساخته نخواهد انجام گرفت

تعدادین کلیپ از سری Call of Duty در دست توسعه هست. مشخص نیست که دهستان آن‌ها چیست یا چه ستارگانی در آن‌ها گیم می‌کنند ولی به تازگی “تیم کیپلین” (Tim Kiplin) از Activision درباره رویکـــرد این شرکت پیرامون ساخت کلیپ از روی گیم‌های ویدئویی صحبت کـــرده هست. وی به عنوان سرپرست بخش محصولات ویژه مصرف‌کنندگان در شرکت Activision فعالیت دارد و می‌گوید که دقت در ساخت کلیپ از روی گیم‌ها و تطابق دادن آن‌ها با دنیای سینما از اهمیت زیادی برخوردار هست.

“هر زمان که فرانچایزی با شیوه دهستان‌گویی Call of Duty داشته باشید که دارای میراثی از نوع این سری باانجام گرفت، برای توسعه آن به فرمی جدید، باید زیاد بادقت عمل کنید. پس حقیقتا، اگر کلیپ‌نامه و دهستان نیکو و درست نباشند، ما کلیپی نخواهیم ساخت. این از آن موقعیت‌هایی نیست که یک نفر بگویدبرایم حیاتی نیست، فقط کار را به سرانجام برسانید! چنین چیزی عملی نخواهد بود. ما بر این باوریم که اگر ساخت کلیپ به شیوه‌ای درست انجام گیرد، می‌توانیم جامعه مخاطبان و طرفداران این سری را افزایش دهیم. فراتر از مبانی سنتی‌ـی که گیم را محبوب کـــرده هست. “

به نقل پردیس‌گیم و به گرازش از GameSpot “کیپلین” در ادامه گفت که شاید کلیپ Call of Duty بتواند به گسترش دنیای گیم که هم‌اکنون نیز زیاد بزرگ هست کمک کند. Call of Duty یک گیم ویژه جوانان با رده‌بندی M هست و این بدین معنیست که از لحاظ نظری برای گروه کم‌تری از آقام معقول هست.

“به عنوان یک گیم به رده سنی M گیم دارای مخاطبانی ثابت هست و ما فکر می‌کنیم که با کلیپ موقعیت داریم تا مرزهای آن را افزایش دهیم. کلید اصلی این هست که نحوه روایت دهستان نیکو باانجام گرفت.”

Activision امیدوار هست که برای سری کلیپ‌های Call of Dutyاش چیزی همانند دنیای سینمایی Marvel خلق کند. تهیه‌کننده اجرایی Activision Studios یعنی جناب آقا “نیک دن‌ویک” (Nick van Dyk) قبلا در مصاحبه‌ای نقل کرد بود که طرفداران انتظار دارند که کلیپ‌ها از لحاظ لحن و روایت شبیه به گیم‌ها باشند.

“کلیپ‌ها همانند گیم‌ها دارای آدرنالین و هیجانی بالا خواهند بود. ولی دقیقا از گیم‌ها اقتباس نخواهند انجام گرفت. این زیاد گسترده‌تر و فراگیرتر هست. چیزی بزرگ و عظیم همانند دنیای Marvel! “

همچنین “کیپلین” در مورد احتمال ساخت کلیپ Overwatch صحبت کـــرد. زمانی که از وی پرسیده انجام گرفت آیا بعد از Call of Duty شاهد اقتباس سینمایی Overwatch نیز خواهیم بود وی پاسخ داد “ما زیاد به انجام این کار علاقه‌مندیم.” این به دشواری چیزی را تایید می کند ولی فکر کـــردن و درنظرگرفتن احتمال ساخت کلیپ Overwatch نیز هیجان‌انگیز هست.

Activision Studios توسط تهیه‌کننده سابق Disney یعنی “نیک ون‌دیک” و تهیه‌کننده Pulp Fiction و The Hateful Eight یعنی “هستیسی شر” (Stacey Sher) مدیریت می‌شود.

در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Activision درباره کلیپ Call of Duty: اگر کلیپ‌نامه و دهستان نیکو نباشند، کلیپی ساخته نخواهد انجام گرفت

pardisgame.net