با هستقلال جنگ نداریم/ واکنش به مطرح انجام گرفتن نام قطبی و قلعه نویی • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

سرپرست باشگاه سپاهان با بیان اینکه با جباروف و محسن مسلمان مذاکره مستقیم نداشته هست، گفت: با هستقلال برای جذب گیمکن در فصل فردا جنگ نداریم.

مسعود تابش در گفتگو با رویدادنگار مهر، در خصوص حاشیه های به وجود آمده در خصوص انتخاب سرمربی فصل فردا سپاهان اصفهان گفت: تا الان هیچ مربی‌ای را انتخاب نکـــرده ایم تا با او وارد مذاکره شویم. پایان انرژی خود را صرف موجودی فعلی تیم کـــرده ایم و می خواهیم همین روند را نیز ادامه دهیم.

سرپرست باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص مطرح انجام گرفتن نام افشین قطبی، علیرضا منصوریان و امیر قلعه‌نویی برای نشستن روی نیمکت مربیگری فصل فردا زردپوشان تصریح کـــرد: به هیچ وجه درباره اسامی صحبت نمی کنم. هر روز اسم جدیدی بر سر زبان ها می افتد و دلیلی نمی بینم که بخواهم درباره تک تک آنها صحبت کنم. جناب آقا ابراهیم زاده سرمربی فعلی تیم هست و پس از آنکه دو گیم‌ باقیمانده در لیگ برتر را انجام دادیم خیلی زود درباره او تصمیم می گیریم.

وی در ادامه درباره جدال زودهنگام باشگاه های سپاهان، هستقلال و تراکتورسازی در جذب گیمکن در پنجره نقل و انتقالاتی اظهار داشت: هرگز با هیچ تیمی جنگ نداریم. می خواهیم به جایگاه اصلی برگردیم. سپاهان متداوم باید روحیه جنگندگی اش را حفظ کند و میل بردن در پایان گیم ها را داشته باانجام گرفت. برنده بودن و برنده ماندن باید تبدیل به صفت همیشگی سپاهان شود.

تابش درباره ادامه مذاکرات سپاهان با محسن مسلمان و سرور جبارف گفت: به خدا قسم با هیچ کدام از این دو گیمکنم مذاکره مستقیم نداشته ام! عسل فردا را به انتهای فصل موکول کـــرده ایم. تا زمانی که گیم هایمان در لیگ برتر پایان نشود با هیچکسی مذاکره نمی کنیم. تیم در حال حاضر نیاز به آرامش دارد و دلیلی نمی بینم بخواهیم با طرح مسائل بیهوده باعث به هم ریختن اتمسفر باشگاه شویم.

وی در پایان خاطر نشان کـــرد: قرار هست رقابت های فصل فردا کمی زودتر از زمان معمول برگزار شود. به همین خاطر بلافاصله پس از اپایان فصل درباره فردا کادر فنی تصمیم می گیریم و سپس لیست گیمکنان مدنظر را تهیه می کنیم تا مذاکره انجام شود. هنوز هیچ لیست ورود و خروجی نداریم.