خاطرات خود را با این گوی کریستالی هوشمند با دوستانتان به اشتراک بگذارید[تماشا کنید] • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

خاطرات خود را با این گوی کریستالی هوشمند با دوستانتان به اشتراک بگذارید[تماشا کنید]

در نمایشگاه CES همواره از محصولاتی رونمایی می‌شود که یادآور کتاب‌های علمی تخیلی هستند. امسال هم شرکت Cinema Snowglobes یک گوی کریستالی هوشمند معرفی نموده که می تواند تصویر‌ها و ویدیو‌های ۳۶۰ درجه پخش کند. مخاطبان می‌توانند خاطرات خوششان را درون این گوی‌ها آپلود کـــرده و برای یکدیگر بفرستند.

گجت هوشمند معرفی انجام گرفته درست مانند گوی‌های اسباب گیم قدیمی با تکان دادن فعال انجام گرفته و شروع به پخش ویدیو‌ی ۳۶۰درجه می‌پردازد. این گوی‌ها که از نمایشگر‌هایی مشابه با گجت‌های پوشیدنی بهره می‌گیرند و از محلول‌های آبی به همراه شالوده‌ای اکرلیکی ساخته انجام گرفته‌اند، در واقع قاب تصویر‌هایی دیجیتالی هستند که به مخاطبان اجازه می‌دهند محتوای دلخواهشان را در آنها آپلود کنند.

گوی کریستالی هوشمند

در نمایشگاه CES 2018، تعداد ویدیوی جالب و با کیفیت در این گوی‌های کریستالی هوشمند به نمایش درآمده بود که نشان دهنده‌ی توانایی و کیفیت بالای این محصولات هست.

به نقل کرد‌ی «اسکات مینه‌مان» مدیر عامل شرکت Cinema Snowglobes، مخاطبان فعلاً تنها می‌توانند از طریق کابل‌های USB به این گوی‌ها وصل شوند اما قرار هست قابلیت ارسال بیسیم نیز در آنها تعبیه شود. با این اوصاف در فردا‌ای نزدیک کابران قادر خواهند بود خاطرات خود را در گوی‌های کریستالی دیگر ریخته و آنها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

دیجیاتو