دیدار مجدد با Cuphead، تضمین‌انجام گرفته هست • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

دیدار مجدد با Cuphead، تضمین‌انجام گرفته هست

دسته بندی : متن موزیک تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

هستدیوی MDHR: دیدار مجدد با Cuphead، تضمین‌انجام گرفته هست

هستدیوی MDHR: دیدار مجدد با Cuphead، تضمینانجام گرفته هست

برادران “مولدن‌هاور” (Moldenhauer)، خالقان عنوان محبوب و تحسین‌انجام گرفته‌ی Cuphead به تازگی اعلام کـــرده‌اند که این آخرین دفعه‌ای نیست که با شخصیت‌ نمادین Cuphead ملاقات می‌کنیم و به نظر می‌رسد هستدیوی خوش‌ذوق MDHR درها را به روی عنوانی دیگر از Cuphead نبسته هست.

به نقل پردیس‌گیم و به گرازش از IGN، “جرد مولدن‌هاور” در مصاحبه‌ای اختصاصی با سایت IGN و در پاسخ سوالی در مورد فردا‌ی عنوان Cuphead، نقل کرد هست: ” تضمین می‌کنم که Cuphead را مجدد خواهید دید.” او ادامه داد:  “اگر بخواهیم درباره‌ی پلن‌های فردا‌ی خود و اینکه صریحا پروژه‌ی بعدی ما چه خواهد بود صحبت کنیم، باید بگویم که تا به حال، هیچ فرصت و زمانی برای تفکر در این مورد نداشته‌ایم.” برادر او اضافه کـــرد: “شاید فقط دو گفت‌و‌گوی ۳۰ دقیقه‌ای کوتاه در مورد فردا داشته‌ایم.”

عنوان Cuphead افزایش از یک ماه پیش، بر روی Xbox One و PC منتشر انجام گرفت و توانست با تحسین منتقدان و طرفداران، فقط در دو هفته به فروشی یک میلیون واحدی دست پیدا کند. بعد از این موفقیت، باید منتظر باشیم و ببینیم که قدم بعدی این هستدیوی خلاق و پرتلاش چه خواهد بود و آیا اینکه مجدد می‌تواند همه را با طراحی هنری و انیمشین‌های فوق‌العاده‌ی خود، شگفت‌زده کند یا خیر.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید هستدیوی MDHR سراغ عنوانی متفاوت رفته و توانایی‌های خود را در حیطه‌ای جدید محک بخانومد یا اینکه ترجیح می‌دهید شاهد نسخه‌ی دوم Cuphead باشید؟

هستدیوی MDHR: دیدار مجدد با Cuphead، تضمین‌انجام گرفته هست

pardisgame.net