مرگ یکی از فرماندهان داعش • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

مرگ یکی از فرماندهان داعش

دسته بندی : متن موزیک تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

عضو کمیسیون امنیت ملی در مورد مواضعی که مورد هدف بوده و مورد اصابت موشک‌ها قرار گرفـــــته اســت، گفت: مقر فرماندهی داعشی‌ها و تجمع نیروها و مرکز انبار سلاح داعش هدف این موشک‌ها بوده اســت. این انبارها مورد هدف قرار گرفـــــته اســت. این موشک‌ها نقطه‌زن و میان برد با برد ششصد تا هفتصد کیلومتر و شعاع تخریبی بالا هستند.

137299 429 مرگ یکی از فرماندهان داعش

 

این حمله سه نتیجه خواهد داشت؛ یک نتیجه کوتاه‌برد که متوجه خود داعش اســت. این گروه تروریستی این سیلی اول را خورد؛ یعنی ایـــرانی‌ها دیگر منعی برای مقابله فرامستشاری علیه آنها ندارند.

 
به نقل ایلنا، حشمت الله فلاحت پیشه در خصوص حمله موشکی سپاه به مواضع داعش در دیرالزور گفت: این حمله هم شرایط راهبردی و هم شرایط تاکتیکی منطقه را تغییر خواهد داد.
 
او در توضیح افزود: تا امروز ایـــران حضور مستشاری داشت و حضور عملیاتی مستقیم در منطقه نداشت؛ اما از زمانی که تروریست‌ها سعی کردند عملیات‌های تروریستی‌شان را به داخل ایـــران بکشانند و وارد ایـــران شدند؛ جمهوری اسلامی با موشک‌های میان‌برد خود مواضع آنها را مورد هدف قرار داد. این اقدام تغییر تاکتیکی و عملیاتی جدی در تحولات منطقه به حساب می‌آید.
 
فلاحت‌پیشه گفت: این حمله سه نتیجه خواهد داشت؛ یک نتیجه کوتاه‌برد که متوجه خود داعش اســت. این گروه تروریستی این سیلی اول را خورد؛ یعنی ایـــرانی‌ها دیگر منعی برای مقابله فرامستشاری علیه آنها ندارند.
 
او نتیجه میان‌برد این حمله را متوجه عربستان و رژیم صهیونیستی دانست و گفت: این‌ها می‌خواســتند جنگ را به ایـــران بکشانند. الان اینها به شدت دچار ناامنی می‌شوند و می‌دانند وقتی موشک میان برد ایـــران به مرزهای آنها می‌رسد؛ موشک دور برد ایـــران حتما می‌تواند آثار منفی‌تری برای امنیت آنها داشته باشد و نباید بیش از این دشمنی را با ایـــران ادامه دهند.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی نتیجه دور برد حمله موشکی سپاه را متوجه آمریکا دانست و گفت آمریکایی‌ها باید بدانند همان‌طور که ایـــران نهایت دیپلماسی را در برجام نشان داد، امروز هم نهایت جنگ را در دفاع از امنیت ملی خود نشان می‌دهد و هیچ تعارفی ندارد.
 
فلاحت‌پیشه برنامه موشکی ایـــران را بخشی از عزم ملی ایـــرانیان خواند و گفت: من الان در کرمانشاه هستم و شادی مردم کردستان از این اقدام تلافی‌جویانه وصف ناشدنی اســت و نشان می‌دهد امروز این موشک‌ها بخشی از علاقه ملی مردم اســت.
 
او در خصوص اطلاعات به دست آمده از مناطقی که مورد هدف موشک‌های سپاه قرار گرفـــــته‌اند، گفت: اطلاعاتی که منتشر شده از طریق پهپاد‌هایی اســت که در صحنه حاضر بودند و از طریق فیلم‌برداری‌هایی که انجام شده مشخص شده اســت این موشک‌ها دقیقا به اهداف خورده چون این موشک‌ها نقطه‌زن هستند و دقیقا به هدف می‌خورند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی در مورد مواضعی که مورد هدف بوده و مورد اصابت موشک‌ها قرار گرفـــــته اســت، گفت: مقر فرماندهی داعشی‌ها و تجمع نیروها و مرکز انبار سلاح داعش هدف این موشک‌ها بوده اســت. این انبارها مورد هدف قرار گرفـــــته اســت. این موشک‌ها نقطه‌زن و میان برد با برد ششصد تا هفتصد کیلومتر  و شعاع تخریبی بالا هستند.
 
فلاحت‌پیشه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی تا الان برای مردم سوریه و عراق و برای مقابله با فتنه داعش وارد درگیری‌های منطقه شده بود اما الان برای امنیت ملی خودش ورود پیدا کرده اســت، گفت: ایـــران در قبال مولفه‌های امنیت ملی خودش کوتاه نمی‌آید و به  کشورها نشان می‌دهد اگر  کشوری یا بازیگری یا موجودی مانند داعش امنیتش را تهدید کند، تعارف ندارد و از هر گونه اقدامی حتی اقدام خوداتکا اســتفاده می‌کند.
 
او در پایان خاطرنشان کرد: الان  ۱۵ ساعت از عملیات گذشته و هنوز آمریکا و متحدان منطقه‌ای او در سکوت به سر می‌برند. این نشان می‌دهد آنها دچار نوعی سردرگمی و رعب شده‌اند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته مرگ یکی از فرماندهان داعش اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.