پیش بینی زلزله و آتشفشان های مهیب از سال ۲۰۱۸، با تغییرات نجومی و طالع بینی! /شایعه 0836 • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

این مطلب هیچ پشتوانه علمی ندارد و بشر هنوز از پیش بینی زلزله ها ناتوان هست!

متن شایعه

دوستان متاسفانه باید بگم این زلزله ها تازه نخستش هست و با ورود سترن در ماه دسامبر به نشان زمینی کپریکورن و جابجایی اورانوس به نشان زمینی تارس ما (می ۲۰۱۸) خیلی افزایش و بزرگتر از این زلزله ها را تجربه می کنیم.

 هر چی سترن به سمت پلوتو پیش میرود در ۲۰۱۹ نزدیکتر میشود و حتی ژوپیتر سال ۲۰۱۹ وارد کپریکورن میشود….این همه انرژی در نشان های زمینی…..از ۲۰۱۸ به بعد خیلی زلزله های مهیب خواهیم داشت و زیادی از آتشفشان های خاموش هم فعال خواهند انجام گرفت..!!!

پاسخ شایعه

۱٫ این شایعه صحت ندارد و ادعای ادامه داشتن زلزله مشترک ایران و عراق تکذیب انجام گرفت! اگرچه هر زلزله ای پس لرزه هایی دارد، اما هستمرار زلزله تلقی نمی شوند!

۲٫ نویسنده با طرح اصطلاحات طالع بینی و سمبل های رومی غیر مرتبط، از آشنا نبودن مخاطبان با آنها سوهستفاده کـــرده و نتایج تکمیلا غلط و غیرعلمی هم گرفته هست! این مفاهیم، هیچ ارتباط روشن یا اثبات انجام گرفته ای با زلزله یا آتشفشان ندارند!

۳٫ این شایعه بر گرفته از پیشگویی های یک “مدیوم” (واسط ارتباط با ارواح) انگلیسی به نام “کریگ همیلتون پارکر” هست که خودش اعتراف دارد پیشگویی های او متداوم صحیح نیستند!

۴٫ حتی با وجود پیشرفت های علمی، پیچیدگی پدیده های زمین ساختی به قدری گسترده هست که بشر در پیش بینی وقوع زلزله ها ناتوان هست!

حق جو و حق طلب باشیم

پیوند مطلب جهت انتشار:

http://shayeaat.ir/post/1015