Battlefront 2 همراه باشید: دنباله‌ای موفق یا اشتباهی تکراری؟ متا: 80 • عسل فردا

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

با نقدها و نمرات Star Wars: Battlefront 2 همراه باشید: دنباله‌ای موفق یا اشتباهی تکراری؟ متا: ۸۰

با نقدها و نمرات Star Wars: Battlefront 2 همراه باشید: دنبالهای موفق یا اشتباهی تکراری؟ متا: 80

یکی از موردانتظارترین گیم‌های امسال بدون شک عنوان Star Wars: Battlefront 2 بود که تعدادی پیش برای دو پلتفرم PS4 و PC منتشر انجام گرفته و در فاصله دو روز برای XOne منتشر خواهد انجام گرفت. به دنبال این اتفاق منتقدان نیز مشغول به تجربه و بررسی این عنوان انجام گرفته‌اند. آیا طرفداران جهان Star Wars سرانجام می‌توانند با خیالی آسوده باری دیگر در این جهان فوق‌العاده غرق انجام گرفته و ساعت ها از آن لذت ببرند؟ بیایید خلاصه پاسخ منتقدان به این پرسش را مشاهده کنیم.

Hobby Consolas: 91

DICE، Criterion و Motive به هم پیوسته‌اند تا عنوانی زیاد شایسته را به ما ارائه بدهند. آن‌ها از اشتباهات گذشته خود درس گرفته‌اند و این‌بار عنوانی را ساخته‌اند که ما لیاقتش را داشتیم. با ساعت‌ها محتوای مختلف برای هر نوع گیمر.

We Got This Covered: 90

Areajugones: 90

Vandal: 88

Everyeye.it: 86

COGconnected: 86

تکمیلا مشخص هست که ساخانومدگان زیاد به نظرات طرفداران اهمیت داده‌اند و در نتیجه یک ادامه زیاد بهتر از نسخه نخست Battlefront را ارائه داده‌اند. اضافه بخش‌های مختلف جدید به گیم که برجسته‌ ترین‌شان را می‌توان بخش دهستانی دانست، باعث انجام گرفته‌ هست تجربه این عنوان زیاد لذت‌بخش بشود. بدون شک جا برای پیشرفت زیادی هست، مخصوصا در رابطه با Loot Box ها، اما از نظر من ساخانومدگان به مشکلات رسیدگی کـــرده و باعث می‌شوند این عنوان مدام بهتر بشود. این گیم تکمیلا حسی که از یک عنوان با نام Star Wars دارید را به شما ارائه می‌دهد و نبردهای گیم شباهت زیاد زیادی به بهترین صحنه‌های نبرد در کل مجموعه دارند.

Atomix:‌۸۵

JeuxActu: 85

SpazioGames: 85

XGN: 85

Star Wars: Battlefront 2 موفق انجام گرفته یک بخش‌تعدادنفره‌ی زیاد لذت‌بخش را در اختیار گیمکنان قرار دهد، کاری که نسخه پیش در انجام آن تعدادان موفق نبود. هر تعداد بخش دهستانی زیاد کوتاه هست و تنها حدود ۴ ساعت طول می‌کانجام گرفت، اما لذت زیادی که بخش تعدادنفره ارائه می‌دهد می‌تواند این ضعف را تا حدودی بپوشاند.

Multiplayer.it:‌ ۸۳

GamingTrend:‌ ۸۰

TheSixthAxis: 80

Gameblog.fr:‌ ۸۰

DarkStation:‌۸۰

Battlefront 2 progression

GamesRadar+: 80

یک بخش تعدادنفره‌ی زیاد عالی که توسط پروسه‌ی غیرمنطقی پیشرفت شخصیت اصلی تیره انجام گرفته هست. و یک بخش دهستانی قوی که از کمبود جدیت و دقت کافی رنج می‌برد.

Eurogamer Italy:‌۸۰

God is a Geek: 80

Twinfinite: 80

GameSpace: 80

Digital Trends: 70

USgamer: 70

Battlefront 2 یکی از بهترین عناوین تعداد نفره سال جاری محسوب می‌شود، مخصوصا اگر شما طرفدار Star Wars باشید. اما در کنار آن مشکلات زیادی در این گیم وجود دارد که لذت تجربه آن را به انجام گرفتت کاهش می‌دهد. مجبور کـــردن مخاطب از طریقی غیرمستقیم به پرداخت مدام پول در گیم چیزی نیست که هیچ گیمری از آن هستقبال کند. این مشکل تا مدتی طویل گریبان‌گیر Battlefront 2 خواهد بود.

Telegraph: 60

PCGamesN: 60

Shacknews: 60

Trusted Reviews: 60

M3: 50

کمبود انجام گرفتید محتوا در بخش دهستانی باعث می‌شود که این بخش تعدادان به چشم نیاید. بخش تعدادنفره نیز هنوز مشکلات زیادی دارد و شما را مجبور به پرداخت پول افزایش برای پیشروی در گیم می‌کند.

متای نسخه PS4:

battlefront 2 metascore ps4

 متای نسخه XOne:

battlefront 2 metascore xone

برخی از نقد‌های ناتکمیل:

GameSpot:

در حال که بخش دهستانی به نظر ناقص می‌رسد و بخش تعدادنفره نیز به طور کلی مشکلات زیادی را به دوش می‌کانجام گرفت، Battlefront 2 باز هم موفق می‌شود حسی لذت‌بخش را در طرفداران سری خانومده کند. اما شاید بزرگ‌ترین مشکل این گیم هستفاده زیاد از حد آن از پرداخت درون‌پلن‌ای هست، مسئله‌ای که ساخانومدگان باید بدون شک به وضعیت آن رسیدگی کنند. نمره احتمالی: ۶۰

IGN:

من به این نتیجه رسیده‌ام که میزان لذتی که می‌توانم از این گیم ببرم تکمیلا بستگی به انتظاراتم از آن دارد و انتظارت من این‌ها هستند:‌ یک دهستان عمیق و قدرتمند در دل یک شوتر دقیق و جذاب. اما Battlefront چنین چیزی نیست، هرتعداد از نظر ارائه دادن آن حس کلی حضور در جهان Star Wars و سفر در اعماق کهکشان، با یک گیم نیکو روبرو هستیم. مشکل این‌جهست که من مطمئن نیستم محتوای گیم تا حدی کافی باانجام گرفت که من را برای مدتی طولانی مشغول به خود نگه دارد. (نمره احتمالی: ۷۰)

Polygon:

بعد از تجربه هر دو بخش تعداد‌نفره و دهستانی برای تعداد ساعت، من به این نتیجه رسیدم که Battlefront 2 می‌تواند عنوانی جذاب برای طرفداران نسخه قبل و همچنین تا حدودی جذاب برای طرفداران کلی سری باانجام گرفت.

با نقدها و نمرات Star Wars: Battlefront 2 همراه باشید: دنباله‌ای موفق یا اشتباهی تکراری؟ متا: ۸۰

pardisgame.net